Ranheimstafetten KM 2004 Brattsberg 14.03.2004

Rennleder: Siri Darell
Løypesjef: Roar Refseth
Teknisk delegert: Leif Lande

Resultater

Gutter 12-13  3x3 km
PlassStartEtappeEtappe
10106Ålen ILMagnus Moholt07.4923.53 
   Eirik Nesvold07.58  
   Joakim Storrønning08.06  
20097Strindheim 1.lagMathias Bjugan08.2623.55 
   Henrik A. Olsen07.56  
   Sondre Nordstad Moen07.33  
30102Byåsen IL 1.lagJon Djup08.2824.18 
   Didrik Tønseth08.01  
   Espen Størseth07.49  
40108Byåsen IL 2.lagErlend Helgerud08.2724.51 
   Henrik Kippernes08.05  
   Elias Bertheussen08.19  
50095Strindheim 2.lagLars Romundstad08.1924.52 
   Simen Ørndal Nilsen08.04  
   Haakon Egeland08.29  
60096Klæbu ILEirik Hjelmeland08.4025.23 
   Anders Broen08.24  
   Eirik Telebond08.19  
70093Ranheim 1.lagMartin Aasen08.4325.36 
   Christian Eggen Rismark08.41  
   Kristian Bråthe Woldseth08.12  
80091Byaasen Skiklub 1.lagSondre Lehn08.3925.39 
   Kristoffer Grøv08.43  
   Martin Gammelseter08.17  
90101Tydal ILSvein Hilmo08.3626.16 
   Simen Dalseng Østby08.47  
   Christopher André Lunden08.53  
100103Byåsen IL 3.lagAnders Liaøy09.0826.24 
   Fredrik Aagard08.35  
   Olav F. Presthus08.41  
110092Ranheim 2.lagFredrik Darell Lurvik08.5626.29 
   Lars Eggen Rismark08.48  
   Vidar Undebakke08.45  
120094Byaasen Skiklub 2.lagAndreas Davies09.0126.35 
   Jo Friedmann09.10  
   Eivind Moe08.24  
130098Selbu ILBjørn Håvard Stokke08.0426.55 
   Torkjell Dyrdal09.46  
   Gaute Solem Haugen09.05  
140099Byåsen IL 4.lagØyvind Dalheim09.1527.00 
   Martin Lefdal08.48  
   Mikkel Stensaas08.57  
150100Strindheim 3.lagEndre Langaas10.1228.09 
   Jørgen Brevik09.07  
   Magnus Naustdal08.50  
160104Ranheim 3.lagDaniel Vedvik09.2528.38 
   Fredrik Askim Maske08.51  
   Marius Lindboe10.22  
170090Byåsen IL 5.lagVegard Dahle09.4828.39 
   Stian Thorvaldsen09.43  
   Tommy Strøm09.08  
180107Ranheim 4.lagØyvind Claussen11.0432.30 
   Tommy Bjørkedal10.12  
   Chritian Smedsrud11.14  
190105Flatås ILPer Audun Haugsnes11.3433.07 
   Emil Dalheim11.01  
   Stian Braa Nordsæter10.32  

19 påmeldte. 19 startet. 19 resultater.
Jenter 12-13 3x3 km
PlassStartEtappeEtappe
10129Byåsen IL 1.lagTina Fremo09.3726.56 
   Siri Brækken08.37  
   Silje Dahl Benum08.42  
20128StrindheimKristine Bygland Hansen09.0227.17 
   Marit A. Ulsund09.04  
   Kari Ellingsen09.11  
30125Ålen ILKristine Gjære09.5427.46 
   Anna Lian09.22  
   Lene Bjerkestrand08.30  
40130Byaasen SkiklubMaria Nakstad09.3828.18 
   Kari Syltten09.40  
   Oda Bolkan Fuglsness09.00  
50126Selbu ILMarthe Dyrdal09.5029.39 
   Maiken Moen10.11  
   Ingrid Fagervold09.38  
60127Flatås ILÅshild Hybertsen11.3635.26 
   Pernille Lorås11.12  
   Marie Thomsen Wiik12.38  

6 påmeldte. 6 startet. 6 resultater.
Gutter 14-15 3x3km
PlassStartEtappeEtappe
10146Strindheim 1.lagTrygve S. Ellingsen07.4022.23 
   Einar A. Ulsund07.14  
   Lars Ramstad07.29  
20149LeksvikAnders T Rennemo07.5822.37 
   Ørjan Ramdal07.19  
   Andreas Myran Steen07.20  
30141Byåsen IL 1.lagPer Olav Holm Ødegård07.4522.42 
   Christian Alstad07.33  
   Kim Andre Fr. Munkvold07.24  
40138Ålen IL 1.lagJoakim Moholdt07.5622.49 
   Jonas Nyrønning07.20  
   Marius Kokkvold07.33  
50144Strindheim 2.lagLars Kristian Hagen07.5823.11 
   Ola Lyng Northug07.38  
   Magne Romundstad07.35  
60147Klæbu ILErlend By Vollset07.4823.13 
   Sigurd Skomedal07.56  
   Ronny Fredrik Ansnes07.29  
70136Tydal IL 1.lagHilmar Magnusson07.5923.45 
   Mats Kvitland07.48  
   Jon Mikkel Unsgård07.58  
80142Byaasen SkiklubTrygve O. Fossum08.1423.46 
   Kristian Grøv07.45  
   Morten Schetne07.47  
90139Tydal IL 2.lagØrjan Hilmo Øverås08.2924.45 
   Espen Horven08.20  
   Geir Hilmo07.56  
100140Lundamo ILSvend Erik Horg08.3524.46 
   Bjørn Horg08.16  
   Ole Hartvik Skogstad07.55  
110135Sjetne ILSindre Gaustad Osland07.5725.32 
   Magnus Jakobsen08.52  
   Christoffer Israelsen08.43  
120143Ålen IL 2.lagNils Even Dragmyrhaug08.4325.33 
   Endre Dille Andersen08.27  
   Jørgen Kokkvold08.23  
130137Byåsen IL 2.lagMartin Danielsen09.3426.09 
   Lars Gabrielsen08.23  
   Mads Kristian Petersen08.12  

13 påmeldte. 13 startet. 13 resultater.
Jenter 14-15 3x3km
PlassStartEtappeEtappe
10161Oppdal ILAstrid Øyre Slind08.5526.16 
   Kari Øyre Slind09.11  
   Silje Øyre Slind08.10  
20158Sokna ILBjerkset Hege09.3727.09 
   Åkeli Siri08.55  
   Bjørnli Heidi Kant08.37  
30157Flatås ILBirgitta Solberg09.3927.45 
   Marita Bakkhaug08.52  
   Paula Kristine Lorås09.14  
40159Singsås MixHege Løslett10.0328.18 
   Gunhild Storbekkrønningen09.17  
   Linn Christel Engstrøm08.58  
50155Byåsen ILMarit Eggan10.1528.19 
   Stine Martine Lefdal09.28  
   Berit Foss Presthus08.36  
60160Leinstrand ILMargrete Hjellen10.2728.40 
   Siri Kregnes09.12  
   Marte Oldervoll09.01  
70156StrindheimChristine Dahl09.3330.13 
   Lise Karine Hofstad09.22  
   Michelle Hogsand11.18  

8 påmeldte. 8 startet. 7 resultater.
Kvinner Jr. 3x5 km
PlassStartEtappeEtappe
10186Strindheim Mix 2.lagSilje Kreken Almland14.3243.47 
   Kjersti Brostrøm14.02  
   Marte Bjørvik Langen15.13  
20188Strindheim 1.lagRikke Wennevold14.3743.52 
   Hilde Løset Walslag15.07  
   Marit Løset14.08  
30189Klæbu MixMaja Horven15.1744.50 
   Kristine Wiik15.25  
   Kjersti Bø14.08  
40187Byåsen IL 1.lagTonje Ovesen16.1947.01 
   Hanne Merete Vefsmo14.58  
   Johanne Mikkelsen15.44  
50185Byåsen IL 2.lagEdle Lilleberg16.2648.01 
   Lise Carlsen14.52  
   Ane Helgerud16.43  

5 påmeldte. 5 startet. 5 resultater.
Kvinner Sen. 3x5 km
PlassStartEtappeEtappe
10195Byåsen ILMariann Lande16.0146.22 
   Ellen Marie Bardal15.04  
    15.17  

1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.
Menn Jr. 3x5 km
PlassStartEtappeEtappe
10170IK Rindals-TrollMorten Svinsås12.5135.54 
   Pål Sande11.44  
   Lars Moholdt11.19  
20171Byåsen ILRune Sandøy12.3536.53 
   Thomas Tanemsmo12.18  
   Stian Nåvik12.00  
30173IL SkaugaTom Berg13.0637.36 
   Jarl Berg12.25  
   Sindre Skånøy12.05  
40174Byaasen SkiklubMartin N. Myhre13.0638.50 
   Atle Meistad13.37  
   Thomas Ekrem12.07  
40175Flatås ILMats Nåvik Hval12.4338.50 
   Christian Melhus Overå13.42  
   Kai Rune Haugerø12.25  
60172Klæbu ILErik Skomedal14.4442.07 
   Espen Værnes14.04  
   Eskild Bjørklimark13.19  

6 påmeldte. 6 startet. 6 resultater.
Menn Sen. 3x5km
PlassStartEtappeEtappe
10202StrindheimAudun Tonstad12.3335.58 
   Geir Willumsen12.32  
   Trond Einar Elden10.53  
20200Ranheim 2.lagOalf Lurvik13.1040.02 
   Christian Johnsen13.17  
   Ove Maske13.35  
30201Ranheim 1.lagMarius S. Govatsmark16.0142.01 
   Roar Ørdal13.45  
   Kristian Bruaset12.15  

3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.